SSL Sertifikası

Ürün Gönderimi

Sipariş, Teslimat ve Kargo


Siparişim elime ne zaman ulaşır?

ahdkamera.com.tr, sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Normal şartlarda ahdkamera.com.tr'den yaptığınız alışverişler, onayının sağlıklı olarak alınması halinde  onay e-postasını takip eden aynı iş günü içerisinde,  Cumartesi  saat 12.00 dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır. Vermiş oldugunu siparişlerin TAMAMI AYNI GÜN içerisinde Kargoya teslim edilir..(Mesai Saatleri içerisinde verilen siparişler için geçerlidir. (08:00- 16.30)

Adres Bilgileri


Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)

Hatalı, Eksik veya Sorunlu Siparişler


Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte, bize ödemeli olarak kargo ile göndermenizi rica ederiz. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.

Kargo Ücretleri


Kargo ücretleri (belirtilen meblanın üzerinde olması durumunda) satıcıya aittir.... Anlaşmalı kargo firmalarımız Aras Kargodur.

**********************************************************************
**********************************************************************

Yurtdışına Teslimat
Şu anda ahdkamera.com.tr'den yurtdışına teslimat yapılamamaktadır.Kıbrıs hariç..